Udržiavate Váš domov čistý ?


Udržiavate Váš domov čistý ?

Tepovanie je stále viac a viac preferované najmä u ľudí s alergiami, astmou, ekzémami a pod. Ak premýšľate prečo by ste mali využiť služby tepovania, napísali sme pre Vás článok, v ktorom môžete zistiť viac o jednoduchom, efektívnom a dlhotrvajúcom čistení.

Jednoduchšia údržba pre Vás

Pri ručnom čistení používate rôzne čistiace prostriedky, ktoré môžu obsahovať škodlivé chemikálie. Ale nielen to, pri ručnom čistení nedokážete dôkladne odstrániť nečistoty, možno sa Vám podarí odstrániť tie povrchové, ale nie znečistenie, ktoré sa usádza hlboko vo vlákne. Ručné čistenie Vám taktiež zaberie veľa času, ktorý možete stráviť efektívnejšie.

Ušetrite a kvalitne čistite

Čistiace prostriedky ako aj materiál na čistenie nie je lacná záležitosť, hlavne pri prostriedkoch na špecifický typ materiálu. Avšak ani kúpa tohoto prostriedku Vám nezaručí efektívné a neškodlivé vyčistenie, taktiež musíte na odstránenie nečistoty vynaložiť námahu a obetovať čas. Preto by ste mali zvážiť či sa Vám oplatí ručne čistiť čalúnené veci, ak zoberieme do uváhy náročnú, zdĺhavú prácu, ktorá nezaručí požadovaný vysledok a nakoniec aj tak využijem služby tepovania, ktoré odstráni nečistoty aj v hĺbke materiálu, obnoví farby, vlastnosti vlákna a dokonca odstráni zdraviu škodlivé nečistoty.

A to len za sumu, ktorú by sme investovali do prostriedkov, času, námahy, ktoré nám nahradí tepovanie za pár minút a najmä efektívnejšie.

Zabráňte nečistotám

Baktérie, vírusy, pleseň síce nevidíte, ale prakticky sú to jedny z najhorších patogénov, ktoré môžu spôsobovať podráždenia pokožky, alergie, infekcie, ekzémy a pod. Pri tepovaní, horúce molekuly vody za pomocou tepovacieho stroja a profesionálneho čistiaceho prostriedku prenikajú do povrchu a prídu do kontaktu s chladným povrchom, rozširujú sa a uvoľňujú všetky nečistoty ako aj baktérie, prach, roztoče atď., ktoré putujú priamo do stroja a Váš povrch je čistý nielen na pohľad, ale aj po zdravotnej stránke.

Eliminujte alergény ako drobný prach

Slnko preniká Vašou domácnosťou a sem-tam zbadáte malé „čiastočky“, ktoré sa vznášajú vo vzduchu. Nie nezdá sa Vám to, tak vyzerá odpad po roztočoch, tieto častice sú jednými z najväčších spúšťačov alergií v domácnosti, pravidelným tepovaním sa môžete zbaviť roztočov a následne aj čiastočiek vo vzduchu spôsobujúce zdravotné problémy.

Deti a hračky

Hračky sú neoddeliteľnou súčasťou detí, často sa s nimi hrajú vo vnútri, aj vonku, požičiavajú ich kamarátom, takže sú vystavené rôznym nečistotám, chorobám a podobne. Tepovaním môžete odstrániť aj tieto nečistoty a Vaše dieťa sa môže spokojne hrať v zdravom prostredí.

Milovníci domácich mazlíčkov

Milujete svojho domáceho miláčika, ale túžite mať aj Váš domov čistý, bez rôznych nepríjemných zápachov, zvieracích chlpov, bĺch, ktoré môže Váš mazlíček priniesť do vašej domácnosti? Tepovaním tieto nepriaznivé podmienky pre Váš čistý domov odstránite, a zabijete škodcov, ktorí sa môžu preniesť aj na Vás a Vaše deti.

Čo nevidíte, Vám škodí

Prachové roztoče sa cítia u Vás ako doma, presnejšie sa nachádzajú vo Vašom matraci, čalúnení, kobercoch, vankúšoch, sedačkách, taburetkách, kreslách a pod. V týchto prostrediach sa roztoče živia časťami z odumretej kože, ktorá opadáva z ľudí aj zvierat. Roztoče následne vylučujú odpad do ovzdušia, ktorý spôsobuje alergie a astmu. Tu je jednoduchý príklad – roztoč 20krát denne vylučuje odpad, priemerná posteľ je zamorená miliónmi roztočov, čo napríklad znamená, že aj keď spíte pohodlne 8 hodín, v konečnom dôsledku sa po zobudení cítite nevyspato.

Zaujal Vás náš článok ? Našli ste odpoveď ? Budete radi ak Vám napíšeme ďalší článok, z našich postrehov a skúseností ?

Ohodnoťte článok, prípadne dajte like našej fb stránke a sledujte novinky. 😀 Alebo nám napíšte, čo by ste sa chceli dozvedieť ohľadom tepovania.

Tepujte jednoducho, kvalitne a rýchlo s Easytep.sk

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *